IPhone і iPad скоро нарешті отримають офісні додатки від Microsoft

admin Новинки софта

IPhone і iPad скоро нарешті отримають офісні додатки від MicrosoftОчікується, що новий офісний пакет дозволить власникам модних яблучних пристроїв отримати дешевший доступ до офісних можливостей Microsoft. Як пише Times of India, версія пакету додатків Office для iPhone і iPad, вже готова. Втім, поки не ясно, коли вона буде представлена ​​користувачам. Поки про її існування повідомляють лише невідомі джерела агентства Reuters.

Спеціальну версію Office для планшетів iPad пообіцяв ще минулої осені тодішній глава Microsoft Стів Балмер. Новий керівник компанії Сатья Наделла, за наявними даними, при всьому бажанні розширити число клієнтів, прагне зберегти переваги, які приносить компанії тісна інтеграція Windows і Office. Тому про точну дату виходу пакета додатків поки не повідомляється.

У червні 2013 року Microsoft випустила пакет Office для смартфонів iPhone. Додаток доступний власникам підписки на Office 365. Зайшовши в додаток зі свого Microsoft-аккаунта, користувач отримує доступ до програм Word, Excel і PowerPoint, робота з якими оптимізована під екран iPhone. Інвестори вже довгий час закликають компанію адаптувати пакет додатків для смартфонів і планшетів на iOS і Android - за оцінкою аналітиків, не запускаючи Office для iPad, Microsoft щорічно втрачає до 2,5 мільярда доларів виручки.

Поки ж для роботи з файлами офісних форматів власники iPad можуть використовувати пакет Apple iWork - додатки Pages, Numbers, Keynote, призначені для роботи з текстовими файлами, електронними таблицями і презентаціями відповідно. Восени минулого року Apple зробила завантаження офісного пакету безкоштовною для покупців нових пристроїв. Крім того, існує ряд сторонніх додатків - наприклад, Quip, Haiku Deck, Prezi, Paper, Smartsheet, Good і Evernote.

Вконтакте
Pinterest