iPhone навчився перекладати слова на зображеннях

admin Новинки софта

Додаток Word LensРозроблено програму, що дозволяє розпізнавати текст на зображеннях і перекладати його в реальному часі. Правда, для перекладу поки доступні тільки англійська та іспанська мови.

Додаток Word Lens, випущене 16 грудня, можна встановити на iPhone 3GS і 4, а також на iPod touch. 

Він працює в операційній системі iOS 4.0 і пізніших її версіях.  Англо-іспанську і іспано-англійську версії можна придбати в онлайн-магазині iTunes.  Вартість програми $ 4,99.(В цей час Google просуває Chrome анатомічним браузером)

Word Lens використовує технологію оптичного розпізнавання символів і дозволяє отримати те ж зображення, але з вже перекладеним текстом.

На розробку мобільного перекладача пішло два з половиною роки.  Автори програми Оттавіо Гуд і Джон де Віізе кажуть, що воно стане в нагоді насамперед туристам: оскільки механізм перекладу є «послівним», Word Lens відмінно підходить для роботи з меню в ресторані або дорожніми знаками.

Тепер програмісти, які поки що використовують власне фінансування, мають намір розширити базу перекладу, включивши в неї основні європейські мови.  Крім того, можливо, будуть додані додаткові властивості - наприклад, здатність не тільки перекладати текст, а й вимовляти його для слабозорих (до слова, подібним механізмом розпізнавання іноземного тексту на зображеннях володіє додаток Google Goggles; правда, для озвучення необхідно спочатку сфотографувати картинку і відправити  її в Інтернет, і тільки потім ви почуєте рідну мову).

Word Lens - програма, що дозволяє розпізнавати текст на зображеннях і переводити його в реальному часі.

Вконтакте
Pinterest