iPhone-пірати вивернули торрент

admin Новинки софта

зворотний торрент-трекерГрупа Hackulous, що поставляє зламані програми для iPhone, розробила технологію "зворотного торрент-трекера": користувачі стають не розподіленими споживачами, а розподіленими творцями піратської копії додатку, повідомляє TorrentFreak.

Два найвідоміші програми Hackulous - Apptrakr і Installous. У Hackulous є універсальний інструментарій, що дозволяє обходити захист безлічі програм для iOS. Проблема, яка залишилася у Hackulous на їх шляху до створення свого альтернативного "піратського Appstore" - це збір усіх додатків.(Радже переглянути -Російська виконавча влада перейде на вільне ПЗ)

Для збору Hackulous застосовують механізм, який вони самі назвали "зворотним торрент-трекером". Звичайна технологія торрентів працює за принциполм того, що один користувач завантажує файл, його скачують інші, після чого користувачі, що знову підключилися качають файл у всіх володарів по шматочках. Hackulous ж викачує легально встановлені користувачами додатки - теж по шматочках: по чуть-чуть у кожного користувача. Потім додаток "збирається" на сервері, зламується і викладається в каталог Apptrakr.

Hackulous вже оголосили про те, що зламали і механізм захисту підготовлюваного магазину софта для комп'ютерів Apple під управлінням Mac OS X.

Вконтакте
Pinterest