Розроблено програму для підглядання за набираємим на смартфоні текстом

admin Новинки софта

Розроблено програму для підглядання за набираємого на смартфоні текстуШпигувати за власником смартфона, що набирає повідомлення, можна з відстані до 60 метрів.Ідентифікувати друкований текст можна не тільки прослуховуючи його, а й підглядаючи за ним. Додаток iSpy, створений американським фахівцем Яном-Майклом Фремом і його колегами з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хіллі (UNC), правильно розпізнає 90% символів, які вводяться на смартфоні з ОС Android або iOS.

Серйозною підмогою для потенційних шпигунів є вбудована програма, яка збільшує вводимі символи для зручності користувача. Якщо застосовувати камеру звичайного мобільного телефону, підглядати можна з триметрової відстані, а якщо замінити її дзеркальною, здатної видавати HD-якість, дистанція збільшується до 60 метрів. Більш того, в останньому випадку можна побачити текст, що вводиться навіть у відображенні дзеркала або інший дзеркальній поверхні, але «лише» з 12 метрів.

Щоб уберегтися від подібних зловмисників, необхідно відключати функцію збільшення букв в громадському місці або користуватися захисними екранами - схожими на ті, що накривають клавіатуру банкоматів.

Робота представлена ​​на конференції з комп'ютерної та телекомунікаційної безпеки ACM CSS 2011, яка проходила в Чикаго з 17 по 21 жовтня.

Вконтакте
Pinterest