Jolla готує до випуску мобільну ОС на базі MeeGo

admin Новинки софта

Jolla готує до випуску мобільну ОС на базі MeeGoУчасники проекту Jolla намір продемонструвати перші комунікатори з новою мобільною платформою Sailfish в листопаді, повідомляють веб-джерела.

Молода фірма Jolla, в штат якої входять керівники та ключові розробники підрозділу Nokia MeeGo, а також ряд ентузіастів, була заснована минулого літа. Стартап має намір вдихнути друге життя в мобільну операційну систему MeeGo з ядром Linux, від розробки якої Nokia відмовилася на користь просування Windows Phone.

Повідомляється, що Jolla привернула на розвиток € 200 млн. У числі інших, кошти надали «постачальники мікрочіпів, оператори, рітейлери і виробники».

Платформа Sailfish на базі MeeGo, як очікується, стане доступна для ліцензування навесні 2013 року. Інсталювати її можна буде на відносно малопотужні комунікатори, що швидко набирають популярність.

У 2012 році, за прогнозами, буде реалізовано до 567 млн «розумнофонів» на різних операційних системах. З них приблизно 177 млн ​​штук доведеться на користувачів, що купують комунікатор вперше, а решта - на тих, хто оновлює наявний апарат.

Вконтакте
Pinterest