Карти Google для Android можна буде переглядати в офлайні

admin Новинки софта

Карти Google для Android можна буде переглядати в офлайніУ найближчі тижні Google оновить додаток Google Maps для Android, додавши функцію збереження карт для перегляду в офлайні.

У новій версії програми Google Maps для Android можна буде зберігати карти для перегляду в оффлайн-режимі.

Оновлення для програми вийде в найближчі тижні, повідомила компанія Google журналістам на прес-конференції. Менеджер по продуктам Google Maps Рита Чен (Rita Chen) протестувала нову функцію карт на планшеті Motorola. Вона зберегла карту Лондона для подальшого використання без Wi-Fi з'єднання. Додаток спрацював так, як було заявлено, відзначає The Wired.

Представники Google повідомили, що поки не планують впроваджувати оновлення для iOS-додатку. У мобільних девайсах Apple з 2007 року за договором встановлені карти Google. Однак нещодавно на ринку з'явилися чутки, що Apple збирається відмовитися від Google Maps, замінивши їх картами власного виробництва.

До речі, користувачі Android-пристроїв можуть почати економити на інтернет-трафіку вже сьогодні, встановивши додаток Instapaper, яке вміє зберігати веб-сторінки для перегляду в автономному режимі. Версія Instapaper для Android з'явилася кілька днів тому.

Вконтакте
Pinterest