Розширення для браузера Chrome запобіжить стеженню за користувачами

admin Новинки софта

Keep My Opt-OutsУ минулому році Федеральна торгова комісія США (FTC) виступила з ініціативою Do Not Track, покликаною захистити веб-користувачів від стеження з боку веб-ресурсів. Головна мета програми - заборонити збір персональних даних рекламними трекерами, поведінковими аналізаторами і інше.

Ініціативу Do Not Track вже підтримали корпорація Microsoft і співтовариство Mozilla, які планують реалізувати відповідні інструменти захисту в браузерах Internet Explorer 9 і Firefox 4.

Тепер до програми підключилася компанія Google. Повідомляється, що вона випустила спеціальне розширення для веб-браузера Chrome - Keep My Opt-Outs, що забороняє стеження за користувачами.(Перегляньте новину - Pixable Fotofeed - фотобраузер для Facebook)

Проте в Google підкреслюють, що встановлення розширення може повністю змінити зміст реклами, що демонструється на веб-сайтах. «Можливо, ви будете бачити одні й ті ж рекламні оголошення або банери, які в меншій мірі відповідають вашим інтересам», - попереджають в компанії.

Вконтакте
Pinterest