Користувачам Foursquare доведеться звикнути до Swarm

admin Новинки софта

Користувачам Foursquare доведеться звикнути до SwarmРозробники Foursquare випустили новий додаток Swarm. Новинка дозволить користувачам чекінитися в закладах та створювати місця для чекін, в той час як оригінальний додаток Forsquare буде повністю перероблено в рекомендаційний сервіс.

Новий додаток Swarm вже доступно для безкоштовного скачування в AppStore і GooglePlay. Користувачеві Foursquare не потрібно наново реєструватися в сервісі, потрібно погодитися продовжувати роботу в профайлі для Foursquare. При здійсненні чекіна в одному додатку дія відображається відразу в обох.

Swarm дозволяє відзначатися в закладах, прикладати до чекіна коментарі та фотографії. Крім того, додаток автоматично визначає місце розташування користувача і повідомляє про це його знайомим. Навіть якщо користувач не чекіниться, його місце розташування буде відомо його друзям по Swarm. Однак вони зможуть побачити тільки приблизну відстань, а не точне положення. Всіх знайомих Swarm буде ранжувати за віддаленості, наприклад, до 150 метрів, до 10 кілометрів і т.д. Додаток також дозволяє створювати плани - пости з оголошенням кудись сходити.

Swarm не буде винагороджувати користувачів бонусними бейджами, не даватиме очки за чекин або статус мера, таким чином, скасовуються і рейтинги. Swarm продовжить повідомляти користувачеві інформацію про його переміщення (наприклад, коли він був у закладі востаннє ).

Замість бейджів користувачі отримають стікери з настроями і родом занять. На думку розробників, із зростанням соцмережі бейджи перестали сприйматися користувачами як щось особливе, а досягнення мерства стало неможливим через людей, які відзначаються в закладах кожен день. Нових мерів Swarm вибере серед друзів користувача. Таким чином, у кожного закладу буде кілька мерів. Посилання на заклади в Swarm ведуть на відповідні сторінки в додатку Foursquare, повідомляється в офіційному блозі Foursquare 16 травня.

Вконтакте
Pinterest