Визначено кращі програми для Windows 7

admin Новинки софта

Визначено кращі програми для Windows 7У рамках Microsoft Innovation day, який відбувся в Digital October 29.09.2011, були оголошені імена переможців конкурсу на «Кращий додаток для Windows 7». Ці програми не тільки відповідають високим вимогам до зручності інтерфейсу і простоті використання - вони відразу ж опинилися затребувані споживачами.

Метою конкурсу було привернути увагу користувачів Windows 7 до кращих додатків, створених російськими розробниками на цій платформі. Взяти участь у конкурсі могли автори програм, зареєстрованих на порталі Microsoft Platform Ready і пройшли "Platform Ready" тест на сумісність з Windows 7.

Програми, відповідні кваліфікаційним вимогам, оцінювалися експертною комісією з урахуванням таких параметрів як кількість використовуваних нових інтерфейсних можливостей Windows 7, простота програми установки, зрозумілість інтерфейсу, «чистота» видалення програми і т.д.

Конкурс показав високу затребуваність програм серед російських споживачів. Так, було зареєстровано 600 000 унікальних відвідувачів сторінки з додатками. Кожен четвертий відвідувач завантажив додаток - а це 15 000 користувачів.

Вконтакте
Pinterest