Mac OS X Mountain Lion вийде в липні

admin Новинки софта

Mac OS X Mountain Lion вийде в липніКомпанія Apple почне поширення нової операційної системи Mac OS X Mountain Lion в наступному місяці.

Відзначається, що платформа отримала в цілому більше 200 нововведень і поліпшень. Серед них згадуються інтеграція з соціальною мережею Facebook і «хмарною» службою iCloud, спеціалізований ігровий центр, а також інструмент Notification Center, через який виводяться повідомлення електронної пошти, календаря, різні нагадування та повідомлення.

В Mountain Lion з'явився додаток Messages, що приходить на зміну iChat. Воно дозволяє обмінюватися повідомленнями, фотографіями, відеоматеріалами. Засоби AirPlay Mirroring служать для трансляції відбувається на екрані персонального комп'ютера на телевізор через Apple TV. Нова система забезпечення безпеки Gatekeeper дозволяє визначити, з яких джерел дозволяється встановлювати програми: з усіх або тільки з надійних.

При оновленні з платформи Lion або Snow Leopard за операційну систему Mac OS X Mountain Lion потрібно буде заплатити 20 доларів. Придбавші Apple-комп'ютер після 11 червня зможуть завантажити продукт безкоштовно через Mac App Store. Для установки ОС буде потрібно «Мак», оснащений мінімум 2 Гб оперативної пам'яті; на накопичувачі необхідно 8 Гб вільного простору.

Вконтакте
Pinterest