McAfee представила безкоштовний антивірус для Android і iOS

admin Новинки софта

McAfee представила безкоштовний антивірус для Android і iOSMcAfee випустила повнофункціональну безкоштовну версію програми McAfee Mobile Security, доступної на 30 мовах. Нова версія програми для захисту пристроїв на базі Android включає поліпшені функції захисту і вперше - можливість розблокування розширень для мобільних пристроїв на базі технологій Intel, що робить його самим багатофункціональним безкоштовним мобільним рішенням на ринку. Нещодавно McAfee представила додаток McAfee Mobile Security і для операційної системи iOS, який теж розповсюджується безкоштовно, пише компанія в прес -релізі.

Ми живемо в ту епоху, коли пристрої весь час можуть бути підключені до мережі Інтернет, тому безпека і захист особистих даних необхідні. - Розповідає Джон Джііаматтео (John Giamatteo), старший віце-президент і головний менеджер по продуктах для споживчого ринку. - Завдяки нашому безкоштовному мобільному антивірусу, користувачі можуть не турбуватися про захист своїх даних і сміливо використовувати все, що дає їм світ Інтернету речей.

Додаток McAfee Mobile Security для пристроїв на Android не тільки захищає від вірусів, але і зберігає особисті дані від проникнення, втрати і крадіжки. Користувачі зможуть відстежити місце розташування пристрою при крадіжці, захистити додаток, зробити фільтрацію дзвінків і коротких повідомлень. В рамках оцінки ефективності AV-Test додаток McAfee Mobile Security отримав найвищий бал і зайняв перше місце за результатами оцінки програмних продуктів серед 30 розробників, які взяли участь у незалежному тестуванні.

McAfee ® Mobile Security для пристроїв з системою iOS пропонує користувачам iPhone і iPad безпечне зберігання особистих даних, спеціальну функцію для камери, яка може сфотографувати злодія в разі крадіжки, а також можливості виявити спроби джейлбрейка, зробити резервне копіювання та інше.