Microsoft назвала терміни випуску Windows 8

admin Новинки софта

Microsoft назвала терміни випуску Windows 8Компанія Microsoft вперше розкрила терміни доступності новітньої операційної системи Windows 8. Сталося це на конференції для партнерів Worldwide Partner Conference 2012 (8-12 липня; Торонто, США).

Як повідомила віце-президент і фінансовий директор Windows-підрозділу корпорації Тамі Реллер (Tami Reller), постачальники програмного забезпечення та апаратних засобів отримають доступ до версії RTM (Release to Manufacturing) платформи протягом першого тижня серпня. Рядовим користувачам Windows 8 стане доступна до кінця жовтня.

Реллер додала, що на момент випуску операційна система буде пропонуватися на 109 мовах в 231 країні. Комп'ютери на базі Windows 8 і Windows RT надійдуть в продаж на початку четвертого кварталу. При цьому до 31 січня 2013 року буде діяти програма пільгового поновлення: користувачі законно придбаних версій Windows XP, Windows Vista або Windows 7 зможуть зробити апгрейд до Windows 8 Pro за $ 40.

Операційна система Windows 8 отримала безліч змін, нововведень і поліпшень, включаючи повністю перероблений лаконічний інтерфейс, підтримку процесорів з архітектурою ARM, оптимізацію під сенсорні дисплеї, вбудований доступ до веб-магазину додатків, вдосконалені засоби пошуку, модифікований центр оновлень і пр.

Не виключено, що за швидкістю впровадження Windows 8 обійде попередницю. За словами пані Реллер, на сьогодні загальна кількість проданих ліцензій на Windows 7 перевищує 630 млн.

Вконтакте
Pinterest