Microsoft Office for iPad завантажили 12 мільйонів разів

admin Новинки софта

Microsoft Office for iPad завантажили 12 мільйонів разівБільше 12 мільйонів разів за тиждень користувачі завантажили Microsoft Office for iPad. Про це повідомляється в офіційному Твіттері Microsoft.

Проте враховуючи, що безкоштовна версія програми підтримує тільки перегляд, а для редагування потрібно платна підписка на Office 365, поки не ясно, скільки чоловік з цих 12-и мільйонів заплатили за можливість використання повної версії.

Програми Word, Excel і PowerPoint доступні в магазині додатків Apple App Store з 28 березня. Вартість найдешевшої версії Office 365 Personal становить 70 доларів на рік.

Для реклами нового додатка Microsoft проводить акцію: перші 50 відвідувачів роздрібного магазину Microsoft в США, які принесуть iPad, зможуть безкоштовно оформити річну передплату на Office 365.

Всі три програми Word, Excel і Power Point вийшли в поточну десятку рейтингу безкоштовних додатків для планшета в AppStore.

Через п'ять годин після виходу в американському розділі Apple App Store програма Word вийшла на перше місце за активністю завантажень серед безкоштовних iPad-додатків, Excel - на третє і Power Point - на четверте.

Спеціальну версію Office для планшетів iPad пообіцяв ще минулої осені тодішній глава Microsoft Стів Балмер. Новий керівник компанії Сатья Наделла прагне зберегти переваги, які приносить компанії тісна інтеграція Windows і Office. Тому про точну дату виходу повного пакету додатків поки невідомо.

Вконтакте
Pinterest