Microsoft перестане підтримувати Windows XP через півроку

admin Новинки софта

Microsoft перестане підтримувати Windows XP через півроку8 квітня 2014 Microsoft перестане випускати оновлення для операційної системи Windows XP. У цей же день завершиться підтримка Office 2003.

Це означає, що користувачі Windows XP перестануть отримувати виправлення системи безпеки, що допомагають захистити комп'ютер від вірусів. Як зазначили в Microsoft, за 12 років з моменту виходу XP ця операційна система «перестала відповідати актуальним потребам користувачів і бізнесу». Microsoft радить переходити на більш свіжі версії Windows - Windows 7 або Windows 8.

Для поширення інформації про те, що Windows XP скоро припинить існування, Microsoft створила спеціальний веб-сайт. На ньому розміщена інформація про процес переходу до нової операційної системи, а також подробиці про ризик для тих, хто продовжуватиме використовувати XP після її офіційного закриття

Сьогодні Windows XP встановлена ​​на третині всіх персональних комп'ютерів у світі. Згідно Gartner, глобальний парк ПК до кінця 2013 року буде нараховувати 1630000 машин. Беручи до уваги ці дані, можна припустити, що Windows XP встановлена ​​на принаймні 500 млн комп'ютерів, а користується єю більше мільярда людей.

За прогнозами Microsoft, 13% комп'ютерів все ще будуть працювати під управлінням Windows XP в квітні 2014 року. Коли техпідтримка XP закінчиться, вона буде стояти на 150-190 млн машин.

Вконтакте
Pinterest