Microsoft почала розповсюдження тестових збірок Windows 8

admin Новинки софта

Microsoft почала розповсюдження тестових збірок Windows 8Ключові партнери Microsoft, за інформацією веб-джерел, отримали доступ до ранньої тестової модифікації операційної системи Windows 8.

Як повідомляється, «Майкрософт» почала розповсюдження серед компаній - виробників комплектного устаткування (OEM) зборки Windows 8 з позначенням 7971.0.110324-1900. Продукт надається через сервіс Microsoft Connect; доступ до нього, зокрема, має Hewlett-Packard.

З чуток, ближче до кінця третього кварталу світ побачить перша публічна бета-версія Windows 8. Цілком можливо, її анонс приурочать до конференції Professional Developers Conference (PDC), яка пройде на початку осені.

Windows 8 стане першою ОС Microsoft для персональних комп'ютерів, що підтримує поряд з платформами х86 процесори з архітектурою ARM. Це дозволить використовувати її на найрізноманітніших пристроях, у тому числі на планшетах, в яких зазвичай застосовуються «системи на чіпі» з ядром ARM.

За наявними даними, Windows 8 обзаведеться радикально переробленим 3D-інтерфейсом Wind, отримає поліпшені інструменти управління живленням, підтримку USB 3.0, з'єднань Bluetooth 3.0 і інше.

Швидше за все, Windows 8 вийде в кінці наступного року.

Вконтакте
Pinterest