Microsoft покаже Windows 8 у січні

admin Новинки софта

Windows 8Дуже може бути, що на січневій виставці CES 2011 (Лас-Вегас, Невада, США) корпорація Microsoft розповість про операційну систему Windows 8, що перебуває в розробці, і навіть продемонструє її першу збірку.

Нову клієнтську платформу, за чутками, під час презентації Windows-планшетів представить директор корпорації Стів Балмер.

Спостерігачі сподіваються, що голова Microsoft так чи інакше буде змушений описати ряд функціональних особливостей ОС, зокрема підтримку сенсорних технологій і «хмарних»сервісів.(також читайте  -Microsoft підготувала до випуску рекордну порцію патчів).

Деякі також вважають, що Microsoft може назвати орієнтовну дату виходу бета-версії Windows 8. Швидше за все, це станеться ближче до кінця 2011 року.

Ну а поки відомо лише те, що Windows 8 обзаведеться радикально переробленим 3D-інтерфейсом Wind, отримає поліпшені інструменти управління живленням, навчиться підтримувати бездротові монітори і 3D-дисплеї. Крім того, повідомляється, що ОС покращить гібернацію («сплячий» режим), входження до якої займе від 3 до 6 секунд.

Вконтакте
Pinterest