Microsoft представила фінальну версію Windows Server 2012

admin Новинки софта

Microsoft представила фінальну версію Windows Server 2012Microsoft оголосила про доступність фінальної версії Windows Server 2012 - першого великого поновлення серверної операційної системи корпорації з 2009 року.

За словами розробників, ОС пропонує підприємствам та постачальникам послуг «масштабовану, динамічну і орієнтовану на декількох власників інфраструктуру, оптимізовану для хмари». Використовуючи технологію Windows Server 2012 Hyper-V, організації можуть створювати закінчену комплексну платформу віртуалізації, яка надає повністю ізольовані багатокористувацькі середовища.

Windows Server 2012 пропонує кілька варіантів ефективного і безпечного віддаленого доступу до додатків, даних або інфраструктури робочих столів. Операційна система, як відзначає Microsoft, забезпечує підвищену надійність взаємодії між географічно віддаленими мережами і публічними хмарними сервісами.

Серед інших переваг ОС згадані поліпшені засоби конфігурування, моніторингу та управління користувачами, ресурсами і пристроями, а також гнучкість розміщення веб-додатків локально і в хмарі. Платформа, за заявою Microsoft, дозволяє ефективно управляти експлуатаційними витратами і контролювати капітальні витрати.

Вконтакте
Pinterest