Microsoft презентував додатки для iPad

admin Новинки софта

Microsoft презентував додатки для iPadПрограми Word, Excel і PowerPoint тепер доступні в магазині додатків Apple App Store безкоштовно. Однак без платної підписки Office 365 (вартість найдешевшої, Office 365 Personal, становить 70 доларів на рік) програми можна використовувати тільки для перегляду документів і презентацій.

Під час презентації Office для iPad корпорація похвалилася, що вже 3,5 мільйона людей користуються споживчими підписками Office 365. Після анонсу Office для iPad число таких передплатників безсумнівно істотно зросте. Напевно в цьому році Microsoft також представить планшетні версії основних додатків Office для платформ Android і Windows RT.

Всі три програми Word, Excel і PowerPoint вийшли в поточну десятку рейтингу безкоштовних додатків для планшета в AppStore.

Через п'ять годин після виходу в американському розділі Apple App Store програма Word вийшла на перше місце за активністю завантажень серед безкоштовних iPad -додатків, Excel - на третю і PowerPoint - на четверте.

Нові продукти від Microsoft безпосередньо конкурують з пакетом додатків Apple iWork, в який входять Pages, Numbers, Keynote, призначені для роботи з текстовими файлами, електронними таблицями і презентаціями відповідно.

Спеціальну версію Office для планшетів iPad пообіцяв ще минулої осені тодішній глава Microsoft Стів Балмер. Новий керівник компанії Сатья Наделла, за наявними даними, при всьому бажанні розширити число клієнтів, прагне зберегти переваги, які приносить компанії тісна інтеграція Windows і Office. Тому про точну дату виходу пакета додатків поки не повідомляється.

У червні 2013 року Microsoft випустила пакет Office для смартфонів iPhone. Додаток доступний власникам підписки на Office 365. Зайшовши в додаток зі свого Microsoft -аккаунта, користувач отримує доступ до програм Word, Excel і PowerPoint, робота з якими оптимізована під екран iPhone. Інвестори вже довгий час закликають компанію адаптувати пакет додатків для смартфонів і планшетів на iOS і Android - за оцінкою аналітиків, що не запускаючи Office для iPad, Microsoft щорічно втрачає до 2,5 мільярда доларів виручки.

Вконтакте
Pinterest