Microsoft прибрала з магазину додатків оновлення Windows RT 8.1

admin Новинки софта

Microsoft прибрала з магазину додатків оновлення Windows RT 8.1Після того, як деякі користувачі поскаржилися на критичну помилку, що виникає в результаті завантаження операційної системи, Microsoft видалила оновлення з Windows Store.

Користувачі скаржилися, що при спробі оновити свої операційні системи з Windows RT 8 до Windows RT 8.1 вони зіткнулися з помилкою сховища даних конфігурації завантаження ( BCD ). На їх планшетах з'являлося повідомлення про те, що файл/BCD не знайдений.

На сторінці техпідтримки Windows Microsoft повідомила, що Windows 8 RT пропала з магазину додатків тимчасово, на час розслідування повідомлень про помилку при її завантаженні. Компанія не уточнила, коли саме оновлення знову стане доступно для користувачів.

Ресурс Kick That Computer опублікував покрокове керівництво, що дозволяє відновити працездатність комп'ютера після помилки завантаження Windows 8.1. Для цього потрібно створити USB-накопичувач відновлення, завантажити пристрій з пам'яті відновлення і увійти в меню Startup repair.

Оновлення для операційної системи Windows 8 і її усіченої версії - Windows 8 RT - вийшло 17 жовтня. Оновлення покликане виправити всі помилки і недоліки попередньої версії ОС.

Вконтакте
Pinterest