Microsoft припиняє продажі Windows 7 Family Pack

admin Новинки софта

Продажі Windows 7 Family Pack будуть зупиненіПродажі операційної системи Windows 7 Family Pack будуть зупинені 31 грудня, сповіщає інформація на сайті інтернет-магазину Amazon.

«Сімейна» версія програмної платформи дозволяє інсталювати одну й ту саму копію ОС відразу на три домашніх ПК.

Програма Family Pack діє і в тому випадку, якщо ви оновлюєте Windows XP або Vista до Windows 7 Home Premium. На початок жовтня, коли «Майкрософт» розпочала продаж «сімейного» пакету, він пропонувався за $ 150. Зараз на сторінці Amazon зазначено $ 125.(Перегляньте -У мобільній версії Skype з'явиться відеочат)

Таким чином, у поточному році Family Pack працювала 13 тижнів. Це приблизно вдвічі довше, ніж у 2009-му, коли «сімейна» ОС пропонувалася протягом шести тижнів. До речі, в минулому році споживачі засипали Microsoft скаргами у зв'язку з тим, що корпорація і рітейлери припинили продажу Family Pack без будь-яких попереджень.

За оцінками Net Applications, у листопаді ринкова частка Windows 7 становила близько 19,7%. Найбільшою популярністю продовжує користуватися старіюча Windows ХР, якій віддають перевагу 57,9% власників ПК.

Вконтакте
Pinterest