Microsoft припиняє підтримку Office XP і Windows Vista SP1

admin Новинки софта

Microsoft припиняє підтримку Office XP і Windows Vista SP112 липня корпорація Microsoft випустить останні оновлення для пакета Office XP і операційної системи Windows Vista з першим сервіс-паком (SP1). Після цього підтримка продуктів припиниться.

«Майкрософт» надає основну підтримку протягом п'яти років після виходу продукту або двох років після випуску його наступної версії. Протягом цього часу корпорація безкоштовно поширює оновлення безпеки, виправлення помилок і консультує клієнтів. Після закінчення основної підтримки настає фаза розширеної, під час якої Microsoft безкоштовно розповсюджує патчі для «дірок» в системі безпеки, проте за інші виправлення і технічні консультації доводиться платити.

Після 12 липня виправлення для Office XP випускатися не будуть, тому користувачам пакету рекомендується перейти на його нову версію. Відзначається, що апдейти для системи безпеки Office 2003 будуть розповсюджуватися до квітня 2014-го; користувачі Office 2007 і Office 2010 можуть розраховувати на отримання патчів до квітня 2017 і жовтня 2020 відповідно.

Для Windows Vista корпорація радить інсталювати другий сервіс-пак, завантажити який можна через вузол Windows Update. Підтримка споживчих версій Vista SP2 (Vista Home Basic, Home Premium і Ultimate) здійснюватиметься до квітня 2012 року, а бізнес-редакцій (Vista Business і Vista Enterprise) - до квітня 2017-го.

Вконтакте
Pinterest