Microsoft провела презентацію і запуск Windows 8

admin Новинки софта

Microsoft провела презентацію і запуск Windows 826 жовтня рівно опівдні почалися продажі нової операційної системи Windows 8: тепер без вікон.

Офіційна презентація Microsoft в Москві відбулася 25 жовтня, одночасно з головним заходом в Нью-Йорку. А з 12:00 26 жовтня нова операційна система стала доступна в точках продажів, як у вигляді окремої «коробки», так і передвстановленою на різні пристрої.

З точки зору оформлення головною особливістю є новий "плитковий" інтерфейс, який замінив традиційний "віконний". Він вже знайомий користувачам смартфонів на базі Windows Phone і схожий на плитку з нанесеними на неї силуетами. Система локалізована на 37 мов, і випущена для користувачів в двох версіях: Windows 8 і Windows 8 Pro, заявив президент підрозділу Windows в Microsoft Стівен Сінофскі (Steven Sinofsky). Для великих підприємств випущена версія Enterprise. Поряд з цим Windows 8 буде доступна для покупки і завантаження з офіційного сайту. Microsoft також почала продажі Windows RT - версії Windows 8 для планшетів.

Вконтакте
Pinterest