Microsoft реалізувала більше двох мільйонів копій Windows Phone 7

admin Новинки софта

Microsoft продала 2 мільйони копій WP 7Microsoft розкрила обсяг продажів операційної системи Windows Phone 7 для комунікаторів, що дебютувала на ринку в жовтні минулого року.

За оцінками корпорації, в четвертому кварталі 2010-го було поставлено більше 2 млн. копій нової мобільної платформи. Це, втім, не означає, що така ж кількість смартфонів з даної ОС було куплено кінцевими споживачами. Цифри, наведені Microsoft, вказують на обсяг продажів Windows Phone 7 операторам і виробникам.

У Microsoft відзначають, що 93% споживачів «задоволені» можливостями Windows Phone 7. Проте поки ця ОС значно поступається по популярності конкуруючим мобільних платформ. Так, наприклад, Apple протягом останнього кварталу реалізувала 16200 тисяч смартфонів iPhone п/в iOS, а канадська RIM - 14200 тисяч комунікаторів BlackBerry.(Можливо буде цікаво - розширення для браузера Chrome запобіжить стеженню)

Однак найбільший успіх демонструє всюдисуща операційна система Android. За оцінками Google, користувачі щоденно активують понад 300 тисяч смартфонів на цій платформі.

Вконтакте
Pinterest