Microsoft: реліз нової Windows Phone намічений на кінець року

admin Новинки софта

Microsoft: реліз нової Windows Phone намічений на кінець рокуТехнологічний гігант залучає нових інженерів для реліза нової версії мобільної ОС. В вакансії на Microsoft Careers з'явилася вакансія, згідно з якою потрібен фахівець, здатний взяти активну участь у роботі над новою версією Windows Phone 8. Реліз WP8 намічений на період зимових свят.

В вакансії вказано наступне: «Зараз відмінний момент, щоб приєднатися до нашої команди, так як ми закінчили розробку попередньої версії системи, а тепер ми щосили готуємося до наступного випуску, призначеному на святковий період. Ми розширюємо штат, щоб зміцнити силу Windows Phone, принісши системі нові чудові користувальницькі фішки і підготувавши приголомшливі пристрої нового покоління».

Ймовірно, дане оновлення і є Windows Phone Blue. Є думка, що користувачі побачать у новій ОС єдиний центр повідомлень і більш інтегровану зв'язок між смартфонами і Windows 8. Очікується, що Windows Phone 8 буде регулярно оновлюватися протягом найближчих декількох місяців до релізу Blue, пише The Verge.

Вконтакте
Pinterest