Представники Microsoft розповіли про нову Windows

admin Новинки софта

Microsoft розповів про новий WindowsНа виставці CES-2011 ("Consumer Electronics Show") в Лас-Вегасі представники корпорації "Microsoft" розкрили деякі деталі про майбутню систему "Windows", яка прийде на зміну "сімці".

Зокрема, на спеціальній прес-конференції корпорація оголосила, що наступна "Windows" буде підтримувати архітектуру "система на кристалі" ("System on a Chip" або ж SoC), включаючи ARM-системи від партнерів корпорації "Nvidia", "Qualcomm" і "Texas Instruments".

"Сьогодні (5 січня 2011 року - прим. Ред.) Ми оголосили про те, що нова версія" Windows "буде підтримувати новий вид апаратного забезпечення: SoC-архітектури, на яких будуть працювати нові покоління пристроїв." Nvidia ", "Qualcomm" і "Texas Instruments" на даний момент працюють над дизайнами SoC, заснованими на архітектурі ARM. "Intel" і AMD будуть продовжувати свої інноваційні розробки x86 32-бітних і 64-бітових платформ, включаючи нові SoC або системи з низьким енергоспоживанням " , - зауважив президент напряму "Windows" і "Windows Live Division" Стівен Сінофскі (Steven Sinofsky).(Цікава новина -Програми під ліцензією GPL видалять з Apple App Store?)

У той же час, він відзначив, що купівельна реакція на "Windows 7" продовжує залишатися надзвичайно позитивною, і що на даний момент близько 20% ПК, підключених до Інтернету, працюють саме на цій системі.

Нагадаємо, раніше вже з'являлися припущення про те, якою ж буде нова "Windows". Так, влітку минулого року в Мережі з'явилися перші неофіційні дані про майбутню "Windows 8": серед нововведень називалася підтримка 3D-моніторів, інтерфейсів USB 3.0 і Bluetooth 3.0 і функція розпізнавання осіб користувачів. Видання "Microsoft Kitchen", "Microsoft Journal" і "PC World" давали такі подробиці про нову систему, з посиланням на італійський ресурс "Windowsette": по-перше, нова система, можливо, буде грузиться ще швидше, ніж "сімка" та роботу можна буде починати практично відразу ж після натиснення кнопки "Пуск".

По-друге, систему можна буде встановлювати заново, зберігаючи для користувача файли. "Windows 8", можливо, буде підтримувати спрощену систему збереження користувацьких файлів при перевстановлення самої ОС. У новій версії системи також може бути введена підтримка високошвидкісних стандартів передачі даних, включаючи USB 3.0 і Bluetooth 3.0, а також таких інноваційних технологій, як розпізнавання користувачів "в обличчя". Можливо, будуть підтримуватися нові типи дисплеїв, типи бездротових 3D-і HDTV-пристроїв