Microsoft ось-ось випустить ARM-версію Windows 8

admin Новинки софта

Microsoft випустить ARM-версію Windows 8У лютому розробники можуть отримати доступ до версії операційної системи Windows 8, що підтримує процесори з архітектурою ARM. Про це повідомляють «обізнані веб-джерела».

Windows 8, як очікується, запропонує користувачам безліч нововведень і поліпшень.

Серед них виділимо новий інтерфейс, оптимізований для сенсорних дисплеїв, вдосконалений центр оновлень, що забезпечує мінімальне число перезавантажень після отримання апдейтів, більш надійний і зручний інсталятор Windows, вбудований доступ до веб-магазину додатків, поліпшені засоби пошуку та ін

Підтримка архітектури ARM поряд з платформами х86 допоможе «Майкрософт» закріпитися на ринку планшетів, де зараз домінують операційні системи Android і iOS. Відзначається, що пристрої з Windows 8, оснащені ARM-процесорами, будуть «значно дешевше» аналогів на чіпах Intel.

Спостерігачі, які познайомилися з прототипами гаджетів на платформі ARM під керуванням Windows 8, кажуть, що вони справляють гарне враження у тому числі за рахунок стабільної роботи.(Можете переглянути статтю - Установка windows 7 на ноутбук)

Фінальна версія Windows 8, як очікується, побачить світло в другій половині 2012 року.

Вконтакте
Pinterest