Microsoft випустить Office 16 у другій половині 2015

admin Новинки софта

Наступна версія офісного пакета Microsoft Office з'явиться на ринку приблизно через рік. Про це повідомила головний керуючий з питань маркетингу Office і Office 365 Джулія Уайт (Julia White).

За словами Джулії Уайт, реліз Office 16 відбудеться в другій половині 2015 року. При цьому одночасно планується представити як клієнтські, так і серверні додатки. Ця інформація спростовує чутки про те, що версія Office 16 для Windows з'явиться навесні 2015 року.

Нагадаємо, попередня версія офісного пакета - Office 15 (або Office 2013) - була випущена в жовтні 2012 року. Відповідно до власного плану, Microsoft має намір випускати нову версію Office кожні 2-3 роки. В даний час в компанії вже йде процес внутрішнього тестування нових додатків Office 16. Також до тестування залучено обмежена кількість зовнішніх тестерів.

Що стосується інших версій Office, то в листопаді очікується реліз версії для Android-планшетів. Також скоро повинна стати доступною для тестування нова версія Office для Mac. Нарешті, навесні 2015 може з'явитися версія Office для пристроїв з сенсорним дисплеєм.

Вконтакте
Pinterest