Microsoft вирішила продовжити антивірусну підтримку Windows XP

admin Новинки софта

Microsoft вирішила продовжити антивірусну підтримку Windows XPСофтверний гігант Microsoft прийняв рішення продовжити випуск антивірусних оновлень для ОС Windows XP до 14 липня 2015 року. Це було зроблено для того, щоб допомогти організаціям завершити перехід на більш сучасні ОС.

Як пише компанія в своєму блозі, для корпоративних клієнтів, що працюють на Windows XP, будуть надходити поновлення до таких програм, як System Center Endpoint Protection, Forefront Client Security, Forefront Endpoint Protection і Windows Intune. Для домашніх комп'ютерів - до Microsoft Security Essentials.

Оновлюватися будуть бази даних з сигнатурами вірусів, а також движок, який використовується в антивірусних програмах.

У жовтні цього року остаточно підтвердилася інформація про те, що Microsoft перестане підтримувати Windows XP через півроку - 8 квітня 2014. Цього ж дня повинна була завершитися підтримка Office 2003.

Сьогодні Windows XP встановлена ​​на третині всіх персональних комп'ютерів у світі. За прогнозами Microsoft, 13 % комп'ютерів все ще будуть працювати під управлінням Windows XP в квітні 2014 року. До цього часу ОС буде стояти на 150-190 млн машин.

Вконтакте
Pinterest