Microsoft вмонтує в Windows 8 власний антивірус

admin Новинки софта

Microsoft вмонтує в Windows 8 власний антивірусВ операційну систему Windows 8 інтегрований безкоштовний антивірусний пакет Microsoft Security Essentials.

Security Essentials, що вийшов в 2009 році, призначений для захисту комп'ютерів від вірусів, троянів, шпигунського ПЗ, руткітів і пр. До цих пір користувачам Windows доводилося завантажувати та інсталювати Security Essentials самостійно. А в Windows 8 пакет стане частиною програми забезпечення безпеки Windows Defender.

Теоретично інтеграція Security Essentials в операційну систему могла б позначитися на продажах платних антивірусів. Однак учасники ринку вважають, що на практиці багатьом користувачам функціонала системи захисту Microsoft виявиться недостатньо. До того ж редмондская корпорація не стала ускладнювати життя стороннім розробникам антивірусів: збирачі комп'ютерів і кінцеві користувачі зможуть вибирати програми для забезпечення безпеки на свій розсуд. Тому виробникам антивірусів для збереження колишніх обсягів продажів досить підтримувати партнерські відносини зі збирачами комп'ютерів.

Продажі Windows 8 стартують 26 жовтня: операційна система з'явиться в 231 країні на 109 мовах. При цьому до 31 січня 2013 року буде діяти програма пільгового поновлення: користувачі законно придбаних версій Windows XP, Windows Vista або Windows 7 зможуть зробити апгрейд до Windows 8 Pro за $ 40.

Вконтакте
Pinterest