Microsoft заплатить розробникам за програми для Windows Phone

admin Новинки софта

Microsoft заплатить розробникам за програми для Windows PhoneЗа оцінками самих розробників, компанії доведеться віддавати від $ 60 до $ 600 тис. за кожен додаток в залежності від його складності.

Програми для Android і iOS не працюють на ОС Windows Phone, а розробники не прагнуть витрачати гроші на версії для останньої з урахуванням малої частки її ринку. Щоб пробудити інтерес розробників, Microsoft раніше запропонувала їм бонуси у вигляді телефонів в подарунок і гарантованої згадки додатків в рекламі Windows Phone.

Остання пропозиція - оплачувати розробникам створення додатків - говорить про сильні позиції Android і iOS. Ні Google, ні Apple не доводиться платити розробникам.

В даний момент в магазині додатків для Windows Phone - понад 70 тис. найменувань, включаючи такі популярні програми, як Netflix, YouTube, the Weather Channel, Amazon Kindle і гру Fruit Ninja. Для порівняння, у Apple - понад 600 тис. додатків, а у Android - майже 400 тис.

Аналітики вважають, що Microsoft не обов'язково набирати мільйон додатків, щоб завоювати любов користувачів, пише The New York Times. Набагато важливіше - роздобути версії вже розкручених додатків. Однак саме з цим, незважаючи на всі зусилля компанії, у Microsoft проблеми: в її магазині відсутні гри від Zynga, популярний фоторедактор Instagram і потоковий музичний сервіс Pandora. У магазині додатків для Windows Phone є Angry Birds від Rovio, але остання частина франшизи - Angry Birds Space - відсутня. Соцмережа Facebook також не має власного клієнта для цієї ОС.

В минулому році Microsoft об'єдналася з Nokia, щоб скласти конкуренцію Apple і Google на ринку мобільних операційних систем. Модель Nokia Lumia 900, яка скоро з'явиться на ринку - це останній плід їхньої співпраці і саме ступінь її успіху, вважають експерти, має визначити подальшу долю Windows Phone.

Вконтакте
Pinterest