Компанія Google представила мобільний голосовий перекладач

admin Новинки софта

Conversation ModeДодаток здатний переводити людську мову в реальному часі й озвучувати отриманий варіант. Технологія Conversation Mode («режим розмови») для ОС Android версії 2.1 та вище заснована на поєднанні системи голосового вводу тексту Google Voice і текстового перекладача Google Translate.

Для мобільних пристроїв доступні 15 мов в Google Voice і 53 мови - в Google Translate.

Conversation Mode існує в експериментальному варіанті: підтримується тільки англійська та іспанська мова.  Після того як користувач вимовив у мікрофон фразу, додаток відразу ж озвучує її на іншій мові.  Правда, при такому спілкуванні необхідно вимовляти слова максимально чітко і правильно: на якість перекладу сильно впливають акцент, швидка мова і сторонні шуми.(Новина - Четверта версія Firefox вийде в лютому)

Для ділової бесіди розробка Google поки що навряд чи підходить, а ось турист у незнайомому місті цілком зможе знайти спільну мову з місцевими жителями.  І в цьому її головна принадність.

Творці обіцяють активно удосконалювати технологію.  Вперше її показали на виставці електронної продукції IFA, яка пройшла в Берліні у вересні минулого року.

Вконтакте
Pinterest