Microsoft анонсувала мобільний Internet Explorer 9

admin Новинки софта

мобільний Internet Explorer 9Браузер Internet Explorer 9 для Windows Phone 7 вийде в 2011 році. Він отримає підтримку HTML5 і буде використовувати апаратне прискорення для відображення веб-сторінок.(Нещодавно вийшов реліз-кандидат Internet Explorer 9)

На виставці Mobile World Congress, що проходить у Барселоні, Microsoft анонсувала відразу декілька важливих оновлень для своєї мобільної ОС Windows Phone 7, передає CNET. Всі оновлення вийдуть в 2011 році.

Компанія випустить мобільну версію свого браузера Internet Explorer 9. Як і у версії для PC, в мобільному IE9 буде реалізована підтримка HTML5, а також буде використовуватися апаратне прискорення для відображення веб-сторінок.

Користувачі апаратів з Windows Phone 7 отримають можливість копіювати і вставляти текст.

Анонсована та інтеграція з сервісом мікроблогів Twitter. Нові твіти друзів користувача будуть з'являтися у відповідних пунктах меню «Люди» (People).

Документи, створені користувачем у Microsoft Office, можна буде зберігати на хмарному сервісі Skydive. Кожному користувачеві буде надано 25 ГБ «хмарного» простору.

У Windows Phone 7 з'явиться багатозадачність у додатках сторонніх розробників. Коли на екрані апарату відкрито один додаток, інший може продовжувати роботу у фоновому режимі. Наприклад, користувач зможе одночасно працювати з поштовим клієнтом і слухати музику в плеєрі.

І, нарешті, смартфони з Windows Phone 7 навчаться взаємодіяти з контролером Kinect. На деморолику, показаному Microsoft, двоє користувачів одночасно грають в гру на приставці Xbox 360. Один з них керує своїм персонажем за допомогою рухів тіла, а другий використовує для цього смартфон.

P.S. МТС запустив сервіс SMS-новин

Вконтакте
Pinterest