Модернізувалося Yahoo Finance для веб і iOS

admin Новинки софта

Модернізувалося Yahoo Finance для веб і iOSДіловий мобільний додаток від Yahoo став більш персоналізованим. Компанія Yahoo представила модернізовану версію Yahoo Finance для IOS і веб-версії, яке допомагає відслідковувати дані по ринку з урахуванням індивідуальних портфелів. Основні зміни включають нову навігацію, діаграми і різні новини і канали даних, які змінюються в залежності показників компаній, в яких ви зацікавлені, повідомляє The Verge.

«Ми хотіли зробити софт набагато більш персоналізованим, красивим, показати зміни в режимі реального часу», - сказав віце - президент по мобільних пристроях Yahoo Алекс Діас ( Alex Diaz ).

Додаток також став універсальним для iPhone і IPad. У софті не було кардинального оновлення дизайну, але тепер він виглядає «чистіше». Так, серед інших віджетів користувач може побачити новини ринку, календар ключових подій і котирування акцій в режимі реального часу. Тим часом, Yahoo Finance отримало перетворення дизайну відповідно до недавньої модернізації всієї IOS 7. Тепер в софті також присутні «полегшений» шрифт, розсувні панелі і ефект матового скла.

Вконтакте
Pinterest