Mozilla запустить свою платформу веб-додатків

admin Новинки софта

Mozilla запустить свою платформу веб-додатківMozilla запустить свою платформу веб-додатків. Компанія Mozilla вчора, 27 лютого, оголосила про те, що платформа Mozilla Marketplace буде відкрита для розробників на заході Mobile World Congress наступного тижня.

Спираючись на відкриті веб-технології, такі як HTML5 і пропонований Mozilla APIs, Mozilla Marketplace дозволить розробникам писати один додаток, що буде працювати на різних пристроях і платформах.

«Інтернет є найбільшою платформою в світі. Ми даємо можливість інтернету бути ринком, надаючи розробникам можливість грати на найбільшому ігровому полі, яке тільки можна собі уявити», - сказав Тодд Сімпсон, керівник інновацій мазила.

Mozilla Marketplace дозволяє розробникам створювати та поширювати додатки, що працюють через HTML5 пристрої та операційні системи. За словами представників компанії, Mozilla просуває Мережу в якості платформи, закриваючи технологічний простір між інтернетом і настільними додатками. Платформа веб-додатків Mozilla включатиме Mozilla Marketplace і новий API, запропонований Mozilla. Офіційний запуск Mozilla Marketplace для споживачів має відбутися пізніше в поточному році.

Вконтакте
Pinterest