На iPhone з'явився «імітатор лоскоту»

admin Новинки софта

На iPhone з'явився «імітатор лоскоту»Додаток дозволяє передавати на відстань тактильні відчуття, які відчуває людина, коли хтось інший погладжує пальцем його долоню. Відмінна надбавка до недавніх «дистанційних поцілунків». Страшно подумати, що чекає нас попереду! Технологія, розроблена в, звичайно ж, японському Університеті електрокомунікацій, заснована на відомому феномені: коли людина бачить поруч з собою лоскочучі жести, він у буквальному сенсі відчуває їх на собі. І дотик тут зовсім не обов'язковий.

Щоб додаток для iPhone запрацювало на повну силу, необхідно відкрити попередньо збережену фотографію ділянки власної долоні і покласти смартфон на те ж місце. Коли інший володар iPhone з тим же додатком буде водити пальцем по екрану, перший учасник цієї своєрідної комунікації побачить палець свого візаві і відчує легкий лоскіт.

Ефект може бути посилений за рахунок вібрації. Зараз винахідники використовують зовнішній пристрій, що перетворює голосовий сигнал в механічні коливання, але надалі мають намір задіяти власний вібраційний механізм смартфона. Серед перспектив розвитку системи - перенесення лоскоту на інші частини рук (і тіла?) і можливість споглядати абонента під час цього захоплюючого заняття.

Вконтакте
Pinterest