Nokia представить ОС для недорогих телефонів

admin Новинки софта

Nokia  представить ОС для недорогих телефонівКомпанія Nokia, як повідомляють «обізнані веб-джерела», розробляє нову програмну платформу з кодовим ім'ям Meltemi для недорогих стільникових телефонів.

Зазначається, що проект курирує Мері Макдауелл (Mary McDowell), виконавчий віце-президент підрозділу мобільних пристроїв Nokia. В основу операційної системи, за чутками, ляже ядро Linux; планується забезпечення повноцінної підтримки сенсорних дисплеїв.

По всій видимості, Meltemi прийде на зміну сучасній платформі S40, що застосовується в апаратах Nokia середнього класу. Зі смартфонами, як відомо, фінський виробник має намір використовувати Windows Phone 7.

Спостерігачі вважають, що Meltemi стане програмної основою для «наступного мільярда» бюджетних стільникових апаратів Nokia, які є однією з основних статей доходу компанії.

Nokia, хоча й займає поки перший рядок у рейтингу виробників стільникових телефонів, швидко здає позиції: ринкова частка в другому кварталі скоротилася за рік з 33,8 до 24,2%. Попит на продукти Nokia впав на 20% - до 88,5 млн штук.

Вконтакте
Pinterest