Nokia, схоже, згортає проект нової ОС для недорогих телефонів

admin Новинки софта

Nokia, схоже, згортає проект нової ОС для недорогих телефонівКомпанія Nokia разом з іншими неключовими ініціативами, по всій видимості, закриє проект Meltemi по створенню нової програмної платформи для бюджетних стільникових апаратів.

Про розробку Meltemi стало відомо у вересні 2011 року. Передбачалося, що операційна система отримає Linux-ядро і повноцінну підтримку сенсорних дисплеїв. Платформа повинна була прийти на зміну сучасній S40, що застосовується в апаратах Nokia середнього класу.

14 червня, Nokia оголосила про комплексну реорганізацію: до кінця 2013 року роботи позбудуться близько 10 тис. співробітників, будуть закриті підприємства у Фінляндії, Німеччині та Канаді, а також частково згорнуті дослідні ініціативи.

Повідомляючи про прийдешні зміни, генеральний директор Nokia Стівен Елоп побіжно торкнувся і проект Meltemi. «Ми не використовували цей термін публічно, тому не можемо дати коментарів з приводу даної ініціативи. Однак поточний стан справ такий, що деякі специфічні інженерні проекти довелося закрити», - зазначив пан Елоп.

На думку спостерігачів, заяви глави Nokia вказують на те, що ініціатива Meltemi буде або повністю згорнуто, або відкладена до кращих часів.

Вконтакте
Pinterest