Нова IOS 7 почала стежити за користувачами

admin Новинки софта

Нова IOS 7 почала стежити за користувачамиВ черговий бета-версії IOS7 для iPhone знайдено функцію, яка фіксує всі улюблені місця знаходження користувача.

Користувач Ladino з форуму Protectus виявив у п'ятій beta-версії iOS7 для iPhone функцію, яка фіксує місцезнаходження користувача, а також час відвідувань улюблених місць, після чого вся інформація зберігається в Settings/Privacy/Location Services/System Services/Frequent Locations.

«Я просто хочу дати вам уявлення про те, що, можливо, вже використовується і без всякої програми PRISM», - пише користувач.

«Яблучна» компанія пояснила, що це була всього-лише користувацька функція, яку при бажанні можна відключити.

Сьогодні вже представлені п'ять бета-версій для розробників ОС IOS7, перша з яких з'явилася 11 червня. В ній вперше був повністю змінений екран блокування. Нова версія відрізняється більш строгим і мінімалістичним дизайном і шрифтом (за зовнішнім виглядом він нагадує Helvetica Neue Ultra), плоскими кнопками і іконками, а також переважанням білого кольору на екрані. Відразу ж після анонсу експерти почали відзначати недоліки і помилки. Наприклад, користувач з Іспанії знайшов спосіб обійти блокування екрану і отримати доступ до камери телефону.