Новий Office Microsoft

admin Новинки софта

Новий Office MicrosoftКорпорація Microsoft оновила пакет додатків Office. Новий продукт представив глава компанії, Стів Балмер, на заході в Сан-Франциско.

У новій версії пакета додатків Microsoft зробила наголос на «хмарність» і соціальність, пише PCWorld.

Новий Office дозволяє синхронізувати документи і настройки з «хмарою» і мати до них доступ з різних пристроїв. Увійшовши в свій аккаунт на будь-якому пристрої з підключенням до Інтернету, користувач побачить останні файли, над якими він працював. За замовчуванням документи зберігаються в файлосховищах SkyDrive.

Office підтримує спільне редагування документів, також він отримав інтеграцію з сервісом інтернет-телефонії Skype. Поштовий сервіс Outlook дозволяє переглядати новини соцмереж Facebook і LinkedIn.

Зовнішній вигляд програм стаd чистішим, з'явилося більше простору, а інтерфейс оптимізований під «тачевий» інтерфейс планшетів і смартфонів і підтримує розповсюджені жести.

Коли додаток буде відкриватися, наприклад, на смартфоні, Word оптимізує текст під невеликий екран в залежності від положення мобільного пристрою.

Завантажити й протестувати новий Office 13 можна вже зараз. Продукт розрахований на ОС Windows 8, продажі якого стартують в жовтні. Також він підтримує Windows 7.

У 2011 році Office приніс корпорації $ 22,2 млрд виручки - більше, ніж будь-який інший продукт, включаючи Windows. Позиції Microsoft стали слабшати, коли на ринку стало з'являтися все більше дешевих альтернатив її продукту. Вартысть нового пакет Office поки невідома.

Вконтакте
Pinterest