Оновлення Dr.Web 6.0 для Windows

admin Новинки софта

Оновлення Dr.Web 6.0 для WindowsКомпанія «Доктор Веб» повідомляє про оновлення файлового монітора SpIDer Guard (G3) і скануючого сервісу Scanning Engine в складі персональних і серверних продуктів Dr.Web версії 6.0 для Windows.

У файловому моніторі були зроблені поліпшення, що дозволили зменшити навантаження на систему при фоновій перевірці. Також внесені виправлення в механізм синхронізації доступу до перевіряючихся файлів. У цілому продуктивність файлового монітора була підвищена, виявлені помилки - виправлені.

У скануючому сервісі також були усунені причини ряду помилок. Так, виправлено некоректне виключення з перевірки індексних файлів і програм, що автоматично завантажуються при запуску системи. Разом з тим вдосконалено механізм збору інформації про такі програми та їх перевірка при роботі на 64-бітових версіях ОС Windows. Крім того, була підвищена ефективність використання пам'яті при скануванні і поліпшений механізм управління пріоритетом перевірки.

Для користувачів програмних продуктів у складі Dr.Web Home Security Suite, Dr.Web Desktop Security Suite (без централізованого управління) і Dr.Web Server Security Suite оновлення пройде автоматично, однак зажадає перезавантаження комп'ютерів.

Вконтакте
Pinterest