Oracle User Productivity Kit

admin Новинки софта

Oracle User Productivity KitUser Productivity Kit 11.0 і Oracle User Productivity Kit Professional 11.0 сприяють швидкому розгортанню і успішному впровадженню бізнес-додатків, а також окупності відповідних інвестицій.

Oracle User Productivity Kit (UPK) і Oracle UPK Professional - це прості у використанні і повнофункціональні платформи розробки контенту в процесі впровадження та навчання. Створені з метою підвищення ефективності роботи і прискорення освоєння продукту користувачами, вони підтримують програми як Oracle, так і інших постачальників, а також спеціалізовані програми клієнтів.

За допомогою Oracle UPK Professional проектні групи можуть створювати, спільно використовувати і обмінюватися контентом на всіх етапах життєвого циклу проекту. Це веде до різкого скорочення тимчасових витрат на розгортання та впровадження і багато в чому визначає успіх ІТ-проекту.

Нові можливості Oracle UPK Professional 11.0 дозволяють клієнтам швидко створювати та отримувати пов'язаний контент, тим самим, скорочуючи час на обробку інформації і прискорюючи процес передачі знань.

Крім того, налаштований контент для багатьох додатків Oracle Apps, включений до складу Oracle UPK і Oracle UPK Professional, допомагає прискорити розробку користувальницького контента, оскільки організації можуть з легкістю модифіковані готову бібліотеку описаних операцій під специфічні вимоги свого бізнесу.