Pebble відкрила магазин додатків для розумних годинників

admin Новинки софта

Pebble відкрила магазин додатків для розумних годинниківМагазин у повній готовності запущений тільки для iOS-платформи, власникам Android-пристроїв запропонована його бета-версія.

На січневій виставці CES 2014 був анонсований магазин додатків для розумних годинників Pebble Appstore. Зараз там представлено більше 1000 додатків, розбитих на категорії Ігри, Інструменти і утиліти, Повідомлення, Віддалене управління, Фітнес та інші, повідомляється на офіційному сайті.

Додатки в магазині як платні, так і безкоштовні. Всі еппи сумісні з обома версіями годинників, включаючи нову модель Pebble Steel з металевим корпусом.

Магазин у повній готовності запущений тільки для iOS-платформи. Коли магазин стане доступний для Android - невідомо. Однак у найближчі дні розробники зможуть випробувати його бета-версію.

Розумні годинники Pebble стали відомі завдяки своїй краудфандінговій кампанії. Компанії вдалося зібрати $ 10266845, що стало рекордом на Kickstarter.

Способи покращити власні розумні годинники iWatch шукає і компанія Apple. Йшлося про збільшення терміну служби акумулятора і легкості зарядки. Це може бути здійснено за допомогою впровадження в годинники сонячних батарей і індуктивної зарядки.

Вконтакте
Pinterest