Піратське ПЗ встановлено майже на кожному другому комп'ютері

admin Новинки софта

Піратське ПЗ встановлено майже на кожному другому комп'ютеріМіжнародна організація Business Software Alliance (BSA) оцінила масштаби софтверного піратства в декількох десятках країн по всьому світу.

Повідомляється, що оприлюднені дані базуються на результатах опитування приблизно 15 тис. власників персональних комп'ютерів, які проживають в 32 державах.

Як показало дослідження, нелегальне програмне забезпечення регулярно або час від часу застосовують 47% користувачів ПК по всьому світу. Збиток від установки піратського ПЗ в минулому році досяг $ 59 млрд, з яких $ 9,5 млрд припало на американський ринок і приблизно $ 7,8 млрд - на китайський.

Найвищий рівень піратства зафіксований в країнах, що розвиваються. Так, в КНР нелегальне ПЗ використовують 86% всіх власників персональних комп'ютерів. У Нігерії цей показник дорівнює 81%, у В'єтнамі - 76%.

У Росії піратству приблизно 52% користувачів, у Сполучених Штатах - 34%. Результат Великобританії - 30%, Франції - 26%. Найменший рівень піратства, що склав 21%, відзначений в Німеччині і Південній Африці.

Вконтакте
Pinterest