Pixable Fotofeed - фотобраузер для Facebook

admin Новинки софта

Pixable FotofeedФотопроект Pixable був заснований 12 березня 2009 року. З тих пір у нью-йоркського стартапу завелося більше мільйона прихильників. Майже два роки по тому проект запустив безкоштовний додаток Fotofeed для Facebook, і штат шанувальників сервісу поповнився ще й учасниками цієї соцмережі.

З 11 січня додаток Fotofeed «лайкнули» більше 51 тис. користувачів Facebook. При цьому фотобраузером активно користуються понад 200 тис. чоловік, так що, незважаючи на молодість, інструмент багатьом припав до душі.(Цікаво -Apple App Store відвантажив 10 млн. додатків).

Fotofeed - це особистий браузер, каталогізатор і пошукач за фотографіями в одному флаконі. Він систематизує і в зручній формі відображає всі фотографії, які завантажили на Facebook ваші друзі. Фотографії можна відсортувати по декількох категоріях, наприклад, «Популярні фото тижня» чи «Топ аватарів» або навіть «Краще за рік». Але найприємніше - не потрібно "клікати" по друзях, щоб побачити вміщені ними фотоальбоми. Пошук і перегляд - все здійснюється у вікні програми. Крім цього, можна відслідковувати оновлення по конкретному користувачеві, натиснувши знайому кнопку Follow.

Періодично додаток видає інформацію про те, хто з ваших друзів є найактивнішим фотокористувачем на Facebook або чиє фото найчастіше «лайкалі» в певний період. Само собою, статистикою можна поділитися, натиснувши кнопку Share this stat.

Цікава подальша доля програми. Творці обіцяють інтеграцію з фотохостингу Flickr і Picasa, а також додатками Instagram і Picplz. У розробці знаходиться версія для iPad. За повідомленням TechCrunch, стартап вже отримав від інвесторів близько $ 3 млн.

Вконтакте
Pinterest