Платформа Chrome OS буде використовуватися на планшетах

admin Новинки софта

Платформа Chrome OS буде використовуватися на планшетахОпераційна система Chrome OS, по всій видимості, буде позиціонуватися компанією Google як платформа для найрізноманітніших портативних пристроїв, а не тільки для клавіатурних комп'ютерів.

Chrome OS орієнтована на роботу з веб-додатками і онлайновими сервісами. У Google неодноразово заявляли, що в поточному вигляді ОС призначена насамперед для міні-комп'ютерів, оснащених фізичною клавіатурою. Для планшетів ж у Google є інша операційна система - Android 3,0 (Honeycomb).

Однак тепер в Google говорять, що спочатку Chrome OS замислювалася для використання на портативних пристроях різних формфакторів, в тому числі тих, які не мають апаратної клавіатури. Іншими словами, не виключається можливість встановлення ОС на планшетні ПК.

І все ж, підкреслюють в Google, Chrome OS спочатку знайде застосування саме на ноутбуках. За інформацією веб-джерел, міні-лептопи з Chrome OS готують такі компанії, як Acer, ASUS, Sony і Samsung. На ринок надійдуть пристрої з процесорами Intel і чіпами NVIDIA Tegra другого покоління.

Масові постачання комп'ютерів з Chrome OS, швидше за все, почнуться в другій половині року. Ціна таких пристроїв складе від 250 до 600 доларів.

Вконтакте
Pinterest