Починається публічне бета-тестування Windows 8

admin Новинки софта

Починається публічне бета-тестування Windows 8Корпорація Microsoft починає розповсюдження попередньої (Consumer Preview) версії операційної системи Windows 8, випробувати яку зможуть всі бажаючі.

Про початок публічного бета-тестування новітньої платформи для персональних комп'ютерів і планшетів оголосив президент підрозділу Microsoft по платформах Windows Стівен Сінофскі (Steven Sinofsky). Анонс відбувся на спеціальному заході на виставці Mobile World Congress 2012 в іспанській Барселоні.

Windows 8 стане першою ОС Microsoft для ПК, що підтримує поряд з х86-процесорами апаратні рішення з архітектурою ARM. Наголошується, що стала доступна х86-редакція Windows 8; випуск тестової версії операційної системи для ARM-чіпів відбудеться пізніше.

Обидві версії Windows 8 отримають кардинально перероблений призначений для користувача інтерфейс в стилі Metro, оптимізований для сенсорних дисплеїв. У числі інших нововведень можна виділити вдосконалений центр оновлень, що забезпечує мінімальне число перезавантажень після отримання апдейтів, більше надійний і зручний інсталятор для встановлення Windows, вбудований доступ до веб-магазину додатків і поліпшені засоби пошуку.

Вконтакте
Pinterest