Помічник Google Now може з'явитися в iOS, Windows 8 і Chromebook

admin Новинки софта

Помічник Google Now може з'явитися в iOS, Windows 8 і ChromebookАналогом голосового додатка Siri від Google незабаром зможуть скористатися користувачі інших ОС.

Аналог голосового додатка Siri від Apple, персональний помічник Google Now, вже звичний для багатьох користувачів останніх версій Android, незабаром може з'явитися і на ПК і в інших мобільних платформах.

Так, повідомлення від Google Now виявилися в останніх оновленнях вільного браузера Chromium, на якому тестуються нововведення, ще не включені до складу Chrome. Спеціаліст з Chromium Франсуа Бофорт (Francois Beaufort), який досліджував код випущеної Google бета-версії, виявив у ньому спосіб ініціалізації нового функціоналу. Однак, щоб підключити Google Now, необхідно знати адресу сервера даних, який поки що невідомий, пише Wired.

На відеохостингу YouTube з'явилося відео (яке було незабаром видалено), на якому представлена ​​офіційна реклама Google Google Now для iPhone і iPad. У короткому кліпі описується ряд прогнозних функцій програми та пропонованих послуг, які вперше з'явилися для телефонів Android в 2012 році. Серед них - навігації маршруту в режимі реального часу, оновлення даних про авіаперельоти і спортивних змаганнях.

Вконтакте
Pinterest