Представлена ​​мобільна платформа BlackBerry 10

admin Новинки софта

Представлена ​​мобільна платформа BlackBerry 10Компанія BlackBerry (колишня Research In Motion) анонсувала довгоочікувану операційну систему BlackBerry 10 для комунікаторів нового покоління.

Розробники називають BlackBerry 10 надійною і стійкою до помилок платформою, яка характеризується чуйністю і доброзичливістю до користувачів. Серед її ключових особливостей названі монітор активності BlackBerry Flow і єдиний центр повідомлень BlackBerry Hub, що акумулює електронні листи з поштових акаунтів користувача, інформацію із соціальних мереж, текстові повідомлення і ін.

Віртуальна клавіатура в процесі експлуатації самонавчається, адаптуючись під конкретного користувача. Технологія BlackBerry Balance дозволяє відокремити робочі програми від персонального контенту. Передбачені засоби забезпечення безпеки BlackBerry Safeguard.

BlackBerry 10 включає новий браузер, побудований навколо сучасних веб-стандартів, таких як HTML5 і CSS.

Згадані також покращувані засоби роботи з камерою, підтримка жестового управління і програма BlackBerry Messenger, що забезпечує функціонал голосових дзвінків та відеочату.

Продажі перших комунікаторів під управлінням BlackBerry 10 стартують в найближчі дні.

Вконтакте
Pinterest