Представлена ​​платформа Ubuntu для планшетів

admin Новинки софта

Представлена ​​платформа Ubuntu для планшетівУчасники проекту Ubuntu анонсували однойменну операційну систему, оптимізовану для використання на пристроях із сенсорним екраном.

Серед особливостей платформи з ядром Linux названі багатозадачність, можливість роботи з декількома користувацькими акаунтами, гнучкі пошукові засоби і оригінальний інтерфейс.

ОС підходить для установки на пристрої з діагоналлю сенсорного дисплея від 6 до 20 дюймів. Для управління основними функціями задіяні бічні панелі, що з'являються з різних сторін екрану: приміром, через ліве поле можна отримати доступ до часто використовуваних додатків, а через верхнє - до системних сервісів, налаштувань, повідомлень та інструментів пошуку.

Допускається запуск відразу декількох додатків; при цьому їх вікна можуть розташовуватися поряд, позбавляючи користувача від необхідності перемикання.

Ubuntu для планшетів дозволяє створювати кілька захищених облікових записів користувачів; сторонні зможуть отримати доступ до комп'ютера через гостьовий аккаунт.

Серед іншого згаданого гнучко настроюванийя «домашній» екран, інтеграція з соціальними мережами і галерея для організації мультимедійних матеріалів.

Операційну систему планується продемонструвати на виставці Mobile World Congress 2013, яка з 25 по 28 лютого пройде в Барселоні (Іспанія).

Вконтакте
Pinterest