Проводити мобільні платежі допоможе ультразвук

admin Новинки софта

Проводити мобільні платежі допоможе ультразвукРозроблено спосіб оплати товарів і послуг за допомогою мобільних пристроїв на основі Near Field Communication, який не вимагає установки додаткової електроніки.Near Field Communication (NFC) - технологія бездротового високочастотного зв'язку ближнього радіусу дії. Завдяки їй телекомунікаційні і ІТ-компанії мають намір перетворити мобільні гаджети в електронні гаманці і вийти на ринок електронних платежів. Прикладом може служити недавно представлена ​​система Google Wallet.

Однак, крім програми, відповідальної за проведення платежу, в смартфон(наприклад в нову Nokia N9) необхідно впровадити NFC-мікрочіп, який буде контактувати із зчитуючим приладом.

Американський стартап Naratte придумав, як обійтися без зайвого «заліза», задіявши для цього мікрофон і динамік смартфона. Встановивши додаток Zoosh, користувач може піднести пристрій до іншого такого ж - або до спеціалізованого зчитувача. Якщо відстань між парою не перевищує 15 см, відбудеться обмін інформацією, закодованою - увага - в ультразвукових сигналах.

Компанія два роки удосконалювала свою технологію, щоб упевнитися в тому, що вона досить безпечна для передачі платежів і працездатна при сторонньому шумі. Як заявляє директор з розвитку Naratte Байрон Елсберг, Zoosh діє навіть на простих телефонах. У цьому випадку відправляється текстове повідомлення з MP3-файлом.

Система вже знайшли першого клієнта: Sparkbase, партнерська компанія Naratte, буде пропонувати її як альтернативу традиційним дисконтними і подарунковим карткам. Іншими словами, шопоголікам не потрібно буде носити в гаманці кілограми пластику: з усім впорається мобільний телефон. І ультразвук.

Вконтакте
Pinterest